Hledám spoluadmina na 23.2 - 1.3 Více zde

Zemětřesení v Bulharsku

23. května 2012 v 17:33 | Bells |  Novinky
Včera 22.5.2012 v noci zasáhlo Bulharsko silné zemětřesení!
Internet hlavně zaplavila vlna vzkazů a skupin, kde se sdružují vyděšení příznivci, napsal bulharský server Novinite.com.
Vše ale naštěstí nasvědčuje tomu, že Sel vyvázla bez újmy. Zemětřesení sice dosahovalo šestého stupně Richterovy škály, obešlo se ale bez obětí a vážných zranění.
Jsem moc ráda že to Sel nezasáhlo! :-))) a doufejme že se to nestane zas! :-(((

Server Novinite.com to napsal takto Selena Gomez byl strach o 5,9 magnitudy zemětřesení v hlavním Bulharska Sofii , přiznala v Tweet, ve kterém ona také zřejmě spletl Bulharsko do Itálie.

Zemětřesení v západním Bulharsku měl velikost asi 5.9-6.0 na stupně Richterovy stupnice, což představuje nárůst z původních 5,8 zpráv a udeřil v 2:58 v úterý ráno. Jeho epicentrum se nachází asi 6 km od Pernik a je v malé hloubce, takže se otřesy cítili ještě silnější.

V následku zemětřesení , fanoušci z celého světa, stal se znepokojený o osud svého idolu, Selena Gomez , který je v Bulharsku natočit nový film.

Zpočátku, jeden z nejpopulárnějších témat na Twitteru byl # PrayForSelena poté, co fanoušci rychle připojit Bulharsko s jejím jménem. Oni později přidal hash-tag Č. PrayForBulgaria který také získal obrovskou popularitu.

Selena Gomez assuaged obavy z jejích fanoušků v pípání, která přišla úterý odpoledne.

"Děkuji vám za všechny vaše obavy! Zemětřesení bylo děsivé, ale naštěstí všichni v pořádku. Modlit se pro Itálii, " Gomez napsal na svém Twitter profilu.

Ve svém příspěvku, Hollywood hvězda se zdá být pochyb Bulharsko pro Itálii, který také viděl hlavní zemětřesení před několika dny. Případně by se mohla používat její zkušenosti v Bulharsku s cílem vyzvat k empatii s obětí italského zemětřesení , ale první scénář vypadá více jako realistický, Selena Gomez je již známo, že nebyli schopni určit Bulharska jméno správně

Článek jsem nijak neupravovala takže to možná zní trochu nepochopitelně xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
-Selena Gomez