Hledám spoluadmina na 23.2 - 1.3 Více zde

The Upcoming Interview

25. září 2012 v 7:06 | Bells |  Other
Mám tu prp vás další rozhovor o Spring Breakers.Tentokrát je to pro The Upcoming.Je to zajímavý rozhovor. prosím nekopírujte a když už tak jedině s klikačkou
.....
TU: Seleno, jak ses připojila k tomuto projektu?
Selena: " Díky Harmonymu a Rachel Korine. Myslím, že oba viděli něco o mě a moje máma dostala jejich scénář, protože je má manažerka. Miluje práci Harmonyho a byla tak nadšená. Já jsem moc blízká jeho práci nebyla. Pamatuju si, že jsem toho hodně slyšela o filmu Kids, ale byla jsem vážně malá, když to vyšlo. Když přišla nabídka, viděla jsem Kids, Gummo, Trash Humpers a Mister Lonely a zamilovala jsem si způsob, jakým točí a jak pracuje, takže jsem byla vážně nadšená. Takže když jsem četla scénář, tak jsem byla trochu vyděšená, protože jsem byla jako ' Oh, toto je úplně jiné od toho, co jsem kdy dělala.' Chtěla jsem se s ním setkat, takže jsem letěla do jeho domu v Nashvillu a zkoušela s ním 2 hodiny, mluvila s ním a úplně jsem si ho a Rachel zamilovala. "
TU: Tvoje role ve Spring Breakers je výzvou. Vidíš to jako důležitý krok tvojí kariéry?
Selena: " Rozhodně. Myslím tím, v mé kariéře jsem dělala specifické věci pro specifické publikum. Očividně se na mě dívá mladší generace a opravdu si toho vážím, takže jsem udělala animovaný film. Takže, chci to respektovat a stále dělat věci, které mi udrží respekt. Ale také chci dělat věci, které pro mě budou výzvou a budou mimo mou přirozenost a když jsem potkala Harmonyho, vážně jsem mu uvěřila a cítila jsem, že tohle je nejbezpečnější místo, kde to můžu zkusit a být tím, kým chci být a pokusit se stát se lepší herečkou. "
TU: Hraješ Faith, jedinou dívku v příběhu, která má v sobě morální zodpovědnost. Jsi taková i doopravdy?
Selena: " Ano. Než něco udělám, moc o tom přemýšlím. Podívám se na něco, pak si to zanalyzuju až do morku kostí a pak se rozhodnu, jestli do toho půjdu a udělám to. "
TU: Ve filmu je spousta improvizace. Jaké to pro tebe bylo?
Selena: " Úžasné. Nechci už dělat nalinkovaný film! Donutí vás to stát se opravdu tou osobou. Víte, že je tam vodící linka a víte, co se předpokládá, že budete hrát, ale jste tím, kdo říká slova a vytváří si scény. Nikdy jsem nečelila takové zkoušce a byla to opravdu zábava. Bude těžké jít zpátky do toho, kde si musím zapamatovat spoustu dějů. "
TU: Ve Spring Breakers hraješ po boku Jamese Franca, který hraje rapera jménem Alien. Jaké to bylo s ním pracovat?
Selena: " Myslím, že je to jeho postava, co mě naučila hrát docela dobře. Když jsem se na Nový rok setkala s Jamesem, byl prostě tak charizmatický a očividně roztomilý, ale jeho postava je tak divná. Ve skutečném životě se mi líbí Ryan Goslings a takové typy, ne výstřední chlapi. Takže jsem vždy byla nervózní, když jsem ho viděla tak divného a když chtěl 19-ti leté dívky. Uměl být úžasně divní, což mi to ulehčilo. "
TU: Proč si myslíš, že přitahuje jiné dívky?
Selena: " Protože je bad boy. Myslím tím, tak moc, jako chtějí některé dívky perfektního kluka, vždycky chcete tak trochu i špatného kluka, někoho, kdo je rebel. Úplně absolutně tomu rozumím. Se zlatými zuby a takovými věcmi, je to tak zábavné. Myslím, že to se jim líbí, je to vzrušující a úplně vidím, co na něm vidí ony. "
TU: Jaké bylo natáčení v St. Petersburg na Floridě, během jarních prázdnin?
Selena: " Milovala jsem to. Byla to vážně zábava. Jsem ráda, že to nebylo hlavní město, jako třeba Miami, protože to by bylo trochu arogantní. Cítila jsem se v St.Petersburg mnohem bezpečnějí, protože je malé a je to pěkné být na místě, kde není tolik pozornosti. Bylo tam pár paparazzi, ale bylo to fajn. "

TU: Jaké bylo tvé očekávání jarních prázdnin nebo doopravdických Spring Breakers předtím, než ses spojila s nápady Harmonyho?
Selena: " Bylo to vše, co jsem očekávala. Představovala jsem si, jaké mohou jarní prázdniny být - a vidíte to ve videích, jak jsou úplně šílení - a pak jste při tom, jste svědkem a je to intenzivní. Bylo pár věcí, které Harmony udělal a které byly divoké a krásné a zábavné a nevěděla jsem, že je udělá, ale bylo to něco šíleného, jak jsem očekávala. "
TU: Jak tě Spring Breakers změnil?
Selena: " Otevřelo mi to oči a cítím se příjemněji v riskantních věcech. Jsem nadšená jen když vidím, co tam venku je a že to bude pro mě další krok, abych dělala různé role, ať jsou jakékoliv. Také to změnilo očekávání lidí v Hollywoodu. První věc, kterou mi teď říkají je ' Takže ty jsi pracovala s Harmonym Korinem? To je šílené. Je šílený ?' Myslím, že je vzrušující šokovat lidi, takže se mi to líbí. Spring Breakers mi pomohli, abych se nebála. Takže jak jsem říkala, ráda se orientuju a nad něčím přemýšlím, ale tento film mě postrčil dál. "
TU: Je to jeden z nejvíce očekávaných filmů příštího roku. Spousta jiných filmů má za sebou miliony dolarů, ale tohle je dívčí síla a síla Franca. Dělá tě to pyšnou?
Selena: " Je to zvláštní. Vzala jsem tu roli, protože jsem si upřímně myslela, že to bude prostě nezávislejší. Myslím tím, že je to vážně nezávislé a nevěděla jsem, že to bude tak komerčně úspěšné. Dělala jsem filmy, které byli komerční, reklamy byly všude, kam ses podíval a pak jsi musel projít studiem a tam z toho udělali něco, aby to viděla všechna publika a já si nemyslím, že tento film je takový. "
TU: Když se podíváš zpět, jaká byla nejvzrušující věc na tom, že jsi pracovala s Harmonym Korinem?
Selena: " Co jsem na něm měla nejraději bylo to, že jsem nikdy neudělala chybu, byla to jen volba. Vždy byl jako ' To je dobré, jen do toho vlož trochu tohoto'. Miluju to. Moc jsem nezvládala kritiku, takže mi to dodává sebevědomí, když mám jeho podporu. Slyšela jsem ho říkat ' Bylo to úžasné, ale zkus to znovu a znovu a znovu, prostě si s tím hraj'. Je to rozhodně můj nejoblíbenější režisér, s jakým jsem kdy pracovala. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

" Making music is a fun, passionate, empowering journey. "
-Selena Gomez